אודותינו

מאחורי uniborn צוות אמהות שרוצות את הטוב ביותר עבור התינוקות שלנו, עם מיטב הפריטים המבוקשים והמוצלחים בעולם.
יחד, יצרנו את סל המוצרים המושלם עבור הבייבי הנולד. המגוון עשיר, רחב, איכותי ומעודכן בכל הטרנדים החמים של השנה.

בuniborn ניתן למצוא את כל המוצרים הכי שווים לבייבי שלך או לחילופין את מארזי הלידה שלנו – המתנה הנכונה והשימושית להורים הטריים. בין המוצרים שניתן למצוא אצלנו: חיתולי טטרה מכותנה אורגנית, נשכני סיליקון, מחזיקי מוצץ, סינרים ועוד.

חווית רכישה
בכדי לאפשר חוויית רכישה נעימה ומהנה, הושקעה מחשבה רבה בתכנון אתר uniborn, תוכלו לצפות בפירוט מקיף של תכולת הפריט / המארז, מתמונות איכותיות ומקצועיות של המארזים והמוצרים אותם הם מכילים, ומכל אותם פרטים קטנים כגדולים אשר יבטיחו לכם שקט נפשי בידיעה, שמה שאתם רואים (וקוראים) זה מה שהיולדת עבורה אתם מייעדים את המתנה עתידה לקבל.

מתנות ומארזים לכל התקציבים
טווח המחירים של מארזי המתנה המוצעים על ידי uniborn נע בין 195 ל-599 ₪, כך שכל אחד יכול למצוא מתוך ההיצע מתנה נפלאה ליולדת, העונה על התקציב אותו הוא מעוניין להשקיע במתנה. כמו כן, ניתן להרכיב מארז מותאם אישית. יש לצרף את מגוון הפריטים שתרצו לסל הקניות ובדף התשלום לחצו על ״אירזו לי כמתנה״ (בעלות של 20 ש״ח).

קנייה בטוחה ואמינה
אתר uniborn מאובטח על ידי פרוטוקול תקשורת, אשר עומד בסטנדרטים המחמירים ביותר – כך שכל הרוכשים יכולים להיות שקטים, בידיעה שפרטיהם האישיים בטוחים.

שירות וזמינות
לצד ההיצע, האיכות והנראות, ב- uniborn אנו שמים דגש מיוחד גם על נושא השירות – כך שכל הלקוחות נהנים מאפשרות לקבלת מענה מהיר, אדיב ויעיל על כל שאלה או בקשה. למגוון דרכי התקשרות לחצו בתפריט על ״צור קשר״.